פלטת פירות

professional-male-cook-chef-s-white-uniform-presenting-dish-white-background_23-2147863827

אם אתם מחפשים רעיון טוב לאירוח בפגישה, ישיבה או אפילו באירוע שאתם אורחים, אחד הרעיונות היותר מעניינים שאתם רוצים לבחון יותר לעומק הוא הרעיון של פלטת פירות. לפעמים זה יכול להיות המרכיב המרכזי של האירוח, בעיקר במסגרת פגישה או ישיבה עסקית, ולפעמים זה יכול להיות תוספת נהדרת לחבילת אירוח אוכל גדולה ורחבה יותר, במקרה של אירוע. אבל מרגע שהחלטתם על האופציה הזאת, אתם בהחלט רוצים לוודא שאתם בוחרים נכון ושאתם מגישים לאורחים שלכם את פלטת הפירות הנכונה ועל כך נדבר בשורות הבאות.

פלטת פירות – לא סתם פלטה ולא סתם פירות

כשאתם שומעים את הביטוי פלטת פירות, מן הסתם עולה אצלכם בראש תמונה צבעונית של פירות טרופיים, פירות טעימים ומתוקים, פירות הדר, אדום, כתום, ירוק, צהוב, לבן, ורוד, בורדו – שפע של צבעים וטעמים והכל טרי, חתוך בצורה אסתטית ומסודר בצורה אסתטית. זאת כאמור, התמונה שעולה לכם בראש ומה שאתם רוצים לוודא הוא שזה גם מה שיונח לכם על השולחן ולמרבה הצער, זה לא תמיד יהיה המקרה. השירות של פלטת פירות הוא שירות שמוצע היום גם על ידי חברות קייטרינג וגם על ידי חברות שמתמחות ספציפית בתחום זה. כל אחת מהחברות האלה מציעה לכם סטנדרטים שונים לחלוטין של בחירת פירות, של טריות, של אסתטיקה בחיתוך ושל אסתטיקה בעיצוב והדבר האחרון שאתם רוצים הוא לגלות שאין שום קשר בין הפלטה שדמיינתם ובין זו שהונחה לכם על השולחן. סתם פלטה שמונחים עליה סתם פירות, משדרת לאורחים שלכם סתם אירוח. רציתם להרשים והשגתם את התוצאה ההפוכה – זה לא מה שאתם רוצים שיקרה לכם.

 

בחירת הספק עוד לפני בחירת הפלטה

בהזמנת פלטת פירות תוכלו לבחור פלטות מוכנות מן המדף, כלומר פלטות שמגוון הפירות והעיצוב שלהן נקבעו מראש על ידי אנשי מקצוע ובמקרים מסוימים תוכלו גם לבנות את הפלטה שלכם בעצמכם. אבל עוד לפני שאתם בוחרים את הפלטה ואת הפירות, חשוב יותר שתבחרו את הספק הנכון. בחירה לא נכונה בשלב הזה, תוביל לכישלון וודאי ולא משנה באילו פירות תבחרו. בחירה נכונה לעומת זאת, תבטיח לכם את חוויית האירוח האולטימטיבית גם אם לא תבחרו כל כך נכון את הפירות. למעשה, בחירה נכונה של ספק תבטיח לכם שכל בחירה שתעשו תהיה בחירה נכונה, וגם אם אתם בוחרים שילובים לא נכונים של פירות, יהיה מישהו שיתקן אתכם, יסייע לכם וינחה אתכם או לחילופין, יציע לכם סידור מוכן מראש שמבוסס על עקרונות קולינריים מקצועיים ושתוכנן על ידי אנשי מקצוע.

בחנו את מבחר הפירות המוצעים, בחנו את הכלי בו מוגשת הפלטה, בחנו את סידורי הפירות שמוצעים על ידי החברה ובררו לגבי התחייבות על טריות הפירות (חברות מקצועיות ישלחו לכם את הפלטה ממש בסמוך למועד האירוע בכדי להבטיח את הטריות).

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

האוכל הכי טוב לחבר הכי טוב

מחפש אחרי מזון שיהיה מדויק לכלב שלך? רוצה מזון שיכיל את כל מה שהכלב שלך צריך? היכן כדאי לקנות מזון

בלוג

המאפים המיוחדת של מאפית נונו בחדרה

מאפייה זו ידועה בקרואסוני השוקולד הטעימים שלהם, שמכינים טריים מדי יום. הם משתמשים במאפים ומילויים צרפתיים כדי ליצור מגוון פינוקים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור