מגשי אירוח בירושלים

orange-jelly-desserts-with-whipped-cream-white-tray_8353-10637

עורכים אירוע בירושלים ומחפשים פתרון קייטרינג זול, איכותי וכמובן טעים? אחד הפתרונות שמסתמן כמו עתיק הקייטרינג בעולם האירועים הוא הפתרון של מגשי אירוח. מה זה בעצם מגשי אירוח? מהן המנות שניתן להזמין באמצעות מגשי אירוח? מי מציע את האפשרות של הזמנת מגשי אירוח בירושלים? על שאלות אלו ועוד תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

אז מה זה מגשי אירוח?

ובכן, מגש אירוח כשמו כן הוא, הוא מגש שעליו מונחות מנות אוכל. אלא שמגש אירוח לא כולל בתוכו את המנות האישיות של כל אורח, אלא מנות זהות של סוג מזון מסוים ממנו יכול כל אורח ללקט את המנות המועדפות עליו. כך למשל, באירוע שבו יושבים האורחים סביב השולחנות, ניתן להגיש לכל שולחן מגשי אירוח ממספר סוגים מרכזיים. אם מדובר באירוע בשרי, אפשר להגיש מגש אירוח של מנות בשר, מגש אירוח של סלטים חיים, מגש אירוח של סלטים מבושלים, מגש אירוח של תוספות ולבסוף גם מגש אירוח של קינוחים. אם אתם רוצים לחרוג מן השורות ולהציע לאורחים שלכם חוויה מעניינת אפילו יותר, תוכלו לסדר את המגשים לאו דווקא לפי סוגי המנות, אלא לפי הצבע שלהן, הטעם שלהן וכן הלאה.

למה דווקא מגשי אירוח?

ובכן, בתווך שבין שולחן הגשה מרכזי (בופה) ובין הגשה אישית לכל אורח על ידי מלצרים, מגשי אירוח מציע את פתרון הביניים הטוב ביותר. מצד אחד, הוא לא מטריח את האורחים אל השולחן המרכזי ומגיש להם את האוכל עד השולחן. מצד שני, הוא משאיר להם מקסימום גמישות וחופש לבנות לעצמם את המנה האישית באמצעות בחירת המנות הספציפיות שהם מעדיפים מתוך מגשי האירוח. אפשר לראות את מגשי האירוח כמעין שולחנות בופה קטנים המוגשים לכלל השולחנות באירוע, כך שכולם נהנים מהגמישות הגבוהה של שולחן בופה לצד הנוחות הרבה של הגשה אישית.

 

מי מציע מגשי אירוח בירושלים?

ובכן, מגשי אירוח הוא מודל הגשה ותיק ומוכר, אם כי לאורך השנים לא נעשה בו שימוש רב. בשנים האחרונות החל המודל הזה להתפתח ולהיכנס בצורה מאסיבית לעולם האירועים. בהתאם לכך, היום תוכלו למצוא את האופציה של מגשי אירוח בירושלים כמעט אצל כל חברת קייטרינג המציעה שירותי קייטרינג בעיר ירושלים והדברים נכונים, דרך אגב, גם לגבי ערים אחרות. תחום מגשי האירוח נהנה מפריחה רבה בשנים האחרונות, וניתן לזהות את הכניסה של מודל מגשי האירוח לחברות קייטרינג רבות בכל רחבי הארץ.

מה שכן, לא כל חברות הקייטרינג תדענה להציע לכם את אותה חוויה של מגשי אירוח, ולכן כדאי לבדוק כמה אופציות ולבחון את אפשרויות ההגשה שמציעה כל חברה, לא רק על בסיס סוגי המנות (בשרים, סלטים ותוספות למשל), אלא גם על פי שילובים קולינריים חכמים, צבעים, מרקמים, תיבול וכן הלאה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

האוכל הכי טוב לחבר הכי טוב

מחפש אחרי מזון שיהיה מדויק לכלב שלך? רוצה מזון שיכיל את כל מה שהכלב שלך צריך? היכן כדאי לקנות מזון

בלוג

המאפים המיוחדת של מאפית נונו בחדרה

מאפייה זו ידועה בקרואסוני השוקולד הטעימים שלהם, שמכינים טריים מדי יום. הם משתמשים במאפים ומילויים צרפתיים כדי ליצור מגוון פינוקים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור